ورود ثبت

ورود به سایت

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بیاد اور

ایجاد حساب کاربری

کادرهایی که ستاره دارد (*) باید تکمیل شوند.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *

 

 

این دستگاه‏ها به صورت پرتابل جهت گرمایش کارخانجات، سالن‏های ورزشی، مرغداری‏ها، گلخانه‏ها، پخت رنگ‏های کوره‏ای و همچنین خشک کردن محصولات شیمیایی و غذایی مورد استفاده قرار می‏گیرد.

 

مشخصات:

 

مشعل: مشعل دستگاه از نوع گازوئیلی یا گازی با مارک ایران رادیاتور یا به دلخواه مشتری مجهز به تمامی تجهیزات و کنترلهای لازم می‏باشد.

 

محفظه احتراق : محفظه احتراق از جنس استنلس استیل نسوز ساخته شده و به دلیل سیرکولاسیون کامل گازهای حاصل ازاحتراق (به صورت سه پاس) در محفظه احتراق و جداره‏های بیرونی آن راندمان حرارتی دستگاه بالاست.

 

بدنه: بدنه دستگاه از ورق روغنی با پوشش رنگ کوره‏ای ساخته‏می‏شود.

 

الکتروموتور: الکتروموتورهای مورد استفاده برای کوره های هوای گرم از نوع سه فاز 1400 دور در دقیقه مِی‏باشد.

 

پروانه: پروانه کوره‏ها از نوع آکسیال با پره‏های استیل یا آلومینیومی ساخته شده و به صورت استاتیکی و دینامیکی بالانس می‏گردد.

 

سیستم کنترل: دستگاه مجهز به سیستم کنترل به صورت استاندارد بوده و تجهیزاتی که بر روی کلیه کوره‏های ساخت این شرکت نصب می‏گردند عبارتند از : ترموستات برای جلوگیری از ازدیاد بیش از حد دما در محفظه احتراق ، مشعل ، چراغ‏های سیگنال ، کلیدهای فرمان.

 

مزایا:

 

از مزایای دستگاه می‏توان پرتابل بودن آن ، دارا بودن مخزن گازوئیل در پایین دستگاه ، پرتاب هوای بالا ، بالا بودن درجه حرارت هوای خروجی و بالا بودن راندمان دستگاه نام برد.